Mobilné aplikácie

Stiahnite si do mobilu šikovných pomocníkov.

Užitočné nástroje pre váš pobyt


Región Vysoké Tatry

Ideálny pomocník pre plánovanie dovolenky v Tatrách. Kvalitné turistické mapy, cyklotrasy, túry, či zimné bežecké a downhilové trate, ale aj ubytovacie zariadenia, reštaurácie, atrakcie a služby vo Vysokých Tatrách. To všetko v aplikácii nájdete. Stiahnite si vybranú trasu do mobilu a počas pobytu v teréne nebudete potrebovať internetové pripojenie.

Android OS iOS
Horská záchranná služba

Čerstvé informácie o lavínovej situácií a výstrahách v pohoriach Slovenska, kontakty, rady pre pohyb vo vysokohorskom prostredí, návod na poskytnutie prvej pomoci, rýchla lokalizácia volajúceho vďaka GPS či vytočenie čísla 18300, alebo novinka – elektronická kniha vychádzok a túr.

Android OS iOS
Snowsafe

Nevyhnutnosť pre všetkých, ktorí sa pohybujú v zimných horách. Pomáha určiť lavínové nebezpečenstvo, poskytuje aktuálne lavínové správy a predpoveď počasia, a to aj pri slabom pokrytí mobilným operátorom.

Android OS iOS
Zaži Tatry

Spoznaj Tatry ako málokto pred Tebou - z vtáčej perspektívy a bez internetu! Nájdeš tu viac ako 180 štítov, 70 plies, 16 vodopádov, 21 chát a horských hotelov. To všetko v 67 dolinách. Vyber si niektorý z 205 turistických chodníkov, z celkovej dĺžky 407 kilometov. Aplikácia Ti ukáže tvoju aktuálnu polohu a prevýšenie. Zoznám sa s históriou Tatier, legendami o ich vzniku, ale i so súčasným životom v nich. Pútavé informácie spravia z každej túry neopakovateľný zážitok.

Android OS iOS
Lesmír

Lesmír je turiustický sprievodca divokou prírodou vo forme mobilnej aplikácie. Umožní ti na dopredu pripravených trasách spoznávať prírodu. Každým chodníkom sprevádza ekológ, vedec alebo iný sprievodca, venujúci sa danej téme. Na jednotlivých zástavkách sa potom vždy dozvieš niečo nové formou krátkych videií s animáciami.

Android OS iOS

mohlo by vás zaujímať

Turistické informačné centrum
turistické a destinačné informácie Štrbské Pleso

ŠTRBSKÉ PLESO marketing
spolupráca, destinačné info, web

Informačné centrum lanovky Štrbské Pleso
informácie k lanovkám, vlekom, GOPASS karte

Novinky priamo do vašej e-mailovej schránky?

© Oblastná organizácia cestovného ruchu Región Vysoké Tatry. Všetky práva vyhradené
Realizované s finančnou podporou Ministerstva cestovného ruchu a športu Slovenskej republiky.