Mobilné aplikácie

Stiahnite si do mobilu šikovných pomocníkov.

Užitočné nástroje pre váš pobyt


Región Vysoké Tatry

Ideálny pomocník pre plánovanie dovolenky v Tatrách. Kvalitné turistické mapy, cyklotrasy, túry, či zimné bežecké a downhilové trate, ale aj ubytovacie zariadenia, reštaurácie, atrakcie a služby vo Vysokých Tatrách. To všetko v aplikácii nájdete. Stiahnite si vybranú trasu do mobilu a počas pobytu v teréne nebudete potrebovať internetové pripojenie.

Android OS iOS
Horská záchranná služba

Čerstvé informácie o lavínovej situácií a výstrahách v pohoriach Slovenska, kontakty, rady pre pohyb vo vysokohorskom prostredí, návod na poskytnutie prvej pomoci, rýchla lokalizácia volajúceho vďaka GPS či vytočenie čísla 18300, alebo novinka – elektronická kniha vychádzok a túr.

Android OS iOS
Snowsafe

Nevyhnutnosť pre všetkých, ktorí sa pohybujú v zimných horách. Pomáha určiť lavínové nebezpečenstvo, poskytuje aktuálne lavínové správy a predpoveď počasia, a to aj pri slabom pokrytí mobilným operátorom.

Android OS iOS
Zaži Tatry

Spoznaj Tatry ako málokto pred Tebou - z vtáčej perspektívy a bez internetu! Nájdeš tu viac ako 180 štítov, 70 plies, 16 vodopádov, 21 chát a horských hotelov. To všetko v 67 dolinách. Vyber si niektorý z 205 turistických chodníkov, z celkovej dĺžky 407 kilometov. Aplikácia Ti ukáže tvoju aktuálnu polohu a prevýšenie. Zoznám sa s históriou Tatier, legendami o ich vzniku, ale i so súčasným životom v nich. Pútavé informácie spravia z každej túry neopakovateľný zážitok.

Android OS iOS

mohlo by vás zaujímať

Turistické informačné centrum
turistické a destinačné informácie Štrbské Pleso

ŠTRBSKÉ PLESO marketing
spolupráca, destinačné info, web

Informačné centrum lanovky Štrbské Pleso
informácie k lanovkám, vlekom, GOPASS karte

Novinky priamo do vašej e-mailovej schránky?

© 2019 ŠTRBSKÉ PLESO, marketing s. r. o. Všetky práva vyhradené